Przejdź do głównej zawartości

Kartki

Wszystkie prezentowane tutaj kartki są mojego autorstwa. Zdjęcia kartek również. Zabrania się używania ich bez mojej wiedzy i zgody. 

Wszystkie kartki są robione tylko w jednym egzemplarzu - nie ma możliwości ich powielenia ze względu na użyty papier z limitowanych kolekcji. Te pokazane poniżej nie są już dostępne do sprzedaży.
Jeżeli jakaś wyjątkowo przypadła Ci do gustu - napisz, może będę w stanie wykonać podobną, lecz nie identyczną.

Przyjmuję również osobiste zamówienia - przygotowywane na konkretne wydarzenie z pełną personalizacją. Zapraszam!

imaginaris.manufaktura@gmail.comTutaj Czekoladownik :)

Tutaj również czekoladownik :)

I tu czekoladownik :)


Komentarze

  1. Wow... trochę się tego nazbierało. Każda inna, ale tak samo pomysłowa. Bardzo fajna kolekcja. Miło się na nie patrzy, a jeszcze przyjemniej się dostaje takie cuda:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za zostawienie komentarza :)

Popularne posty z tego bloga

Mini album "Kindeness" Prima Rose Quartz

Tak... Fajnie jest wpaść z wizytą do znajomego sklepu i wynieść jeszcze ciepłą, świeżutką kolekcję Primy "Rose Quartz" :)
Powstał z niej mini album na czarnej bazie, dosyć prosty w konstrukcji i właściwie oszczędny w ozdobach. Został skonstruowany do pomieszczenia klasycznego formatu zdjęć 9x13.
Zamykany jest - jak dla mnie - nietypowo, ponieważ zawiązywany jest na podwójną wstążkę vintage.
Końcówki wstążeczek zakończone są metalowymi koralikami :)Las w słoiku

Wczoraj odbyło się grzybobranie. Czułam się niemalże jak w hipermarkecie. Samochód przy samochodzie, wszędzie gdzie nie spojrzeć - grzybiarze z wiadrami. Pustymi wiadrami :) Poszła fama, że grzybów dużo, to i wrocławianie gremialnie w lasy pobliskie ruszyli a co za tym idzie - grzybów w lasach nie ma. Na dnie naszego kosza tylko kilkanaście podgrzybków i pęczek opieńków. Jednakże las cudowny... pachnący, przepięknie oświetlony, żółto-pomarańczowo-zielony. Polska, złota jesień w pełnym tego słowa znaczeniu. Mój zmysł plastyka nie mógł przejść obojętnie obok tych cudowności. Efektem tego jest projekt "Las w słoiku". Zobaczcie sami!


Album warsztatowy "Dreams Bottled 2"

Tym postem pragnę podziękować i pogratulować wszystkim moim dziewczynom, które były u mnie na warsztatach na Art in Town 18 listopada :)
Byłyście i jesteście świetne!
Pełne werwy i energii, motywacji do stworzenia tego nie tak prostego albumu - gratulacje dla Was wszystkich!

Dla moich warsztatowiczek i czytelników - prezentacja gotowego albumu :)