Przejdź do głównej zawartości

ATC Wiosna

No i jest. Mój pierwszy ateciak. I jako, że pierwszy, jestem z niego bardzo dumna :) Użyłam wiosennego stempla Prima a resztę wyciął mój najukochańszy na świecie Cricut ;) ATC powstało na wyzwanie/wymianę blogu Kwiat Dolnośląski.

Komentarze

 1. Zuza - świetny - kolorowy i wiosenny:) Dopisz tylko proszę, że bierzesz udział w wyzwaniu :)
  Dzięki za udział w zabawie i pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ayeeda dzięki serdeczne! To moje pierwsze ATC, więc twe słowa są dla mnie wyjątkowe :) O wyzwaniu dopisałam, zapomniałam dopisać na początku z przejęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne wiosenne kolorki! Piękny obrazek stworzyłaś. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zuza, pomyliły Ci się wyzwania :P Temat "Wiosna" był na forum i jest do maja, a to wyzwanie, w którym brałaś udział nazywa się "Wiosenne porządki" :) Ale praca fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny ATCiak i cieszę się, że go dostanę : mój e-mail
  inusia77i@interia.pl
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za zostawienie komentarza :)

Popularne posty z tego bloga

Mini album "Kindeness" Prima Rose Quartz

Tak... Fajnie jest wpaść z wizytą do znajomego sklepu i wynieść jeszcze ciepłą, świeżutką kolekcję Primy "Rose Quartz" :)
Powstał z niej mini album na czarnej bazie, dosyć prosty w konstrukcji i właściwie oszczędny w ozdobach. Został skonstruowany do pomieszczenia klasycznego formatu zdjęć 9x13.
Zamykany jest - jak dla mnie - nietypowo, ponieważ zawiązywany jest na podwójną wstążkę vintage.
Końcówki wstążeczek zakończone są metalowymi koralikami :)Las w słoiku

Wczoraj odbyło się grzybobranie. Czułam się niemalże jak w hipermarkecie. Samochód przy samochodzie, wszędzie gdzie nie spojrzeć - grzybiarze z wiadrami. Pustymi wiadrami :) Poszła fama, że grzybów dużo, to i wrocławianie gremialnie w lasy pobliskie ruszyli a co za tym idzie - grzybów w lasach nie ma. Na dnie naszego kosza tylko kilkanaście podgrzybków i pęczek opieńków. Jednakże las cudowny... pachnący, przepięknie oświetlony, żółto-pomarańczowo-zielony. Polska, złota jesień w pełnym tego słowa znaczeniu. Mój zmysł plastyka nie mógł przejść obojętnie obok tych cudowności. Efektem tego jest projekt "Las w słoiku". Zobaczcie sami!


Album warsztatowy "Dreams Bottled 2"

Tym postem pragnę podziękować i pogratulować wszystkim moim dziewczynom, które były u mnie na warsztatach na Art in Town 18 listopada :)
Byłyście i jesteście świetne!
Pełne werwy i energii, motywacji do stworzenia tego nie tak prostego albumu - gratulacje dla Was wszystkich!

Dla moich warsztatowiczek i czytelników - prezentacja gotowego albumu :)