Przejdź do głównej zawartości

Zamówienie: kolaż

Wczoraj skończyłam najnowsze zamówienie - pamiątkowy kolaż.
Miałam do dyspozycji kilka zdjęć na starym papierze foto w dosyć małym, nietypowym rozmiarze (ktoś sam kiedyś odbijał je w ciemni). Kolaż jest prezentem na imieniny.
Solenizantka jest wyznawczynią minimalistycznego Art Deco. Dla mnie to ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ mnie jest daleko do do minimalizmu :) Ale lubię klimaty retro i wydaje mi się, że to mi się akurat udało...
Całość jest na blejtramie. Tło stanowi wyklejona żmudnie "tapeta" z wstążeczek atłasowych 6 i 3 mm oraz papieru. Jedynym akcentem błyszczącym są ćwieki. Zdjęcia są tutaj celowo zamazane w celu ochrony prywatności.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Mini album "Kindeness" Prima Rose Quartz

Tak... Fajnie jest wpaść z wizytą do znajomego sklepu i wynieść jeszcze ciepłą, świeżutką kolekcję Primy "Rose Quartz" :)
Powstał z niej mini album na czarnej bazie, dosyć prosty w konstrukcji i właściwie oszczędny w ozdobach. Został skonstruowany do pomieszczenia klasycznego formatu zdjęć 9x13.
Zamykany jest - jak dla mnie - nietypowo, ponieważ zawiązywany jest na podwójną wstążkę vintage.
Końcówki wstążeczek zakończone są metalowymi koralikami :)Las w słoiku

Wczoraj odbyło się grzybobranie. Czułam się niemalże jak w hipermarkecie. Samochód przy samochodzie, wszędzie gdzie nie spojrzeć - grzybiarze z wiadrami. Pustymi wiadrami :) Poszła fama, że grzybów dużo, to i wrocławianie gremialnie w lasy pobliskie ruszyli a co za tym idzie - grzybów w lasach nie ma. Na dnie naszego kosza tylko kilkanaście podgrzybków i pęczek opieńków. Jednakże las cudowny... pachnący, przepięknie oświetlony, żółto-pomarańczowo-zielony. Polska, złota jesień w pełnym tego słowa znaczeniu. Mój zmysł plastyka nie mógł przejść obojętnie obok tych cudowności. Efektem tego jest projekt "Las w słoiku". Zobaczcie sami!


Album warsztatowy "Dreams Bottled 2"

Tym postem pragnę podziękować i pogratulować wszystkim moim dziewczynom, które były u mnie na warsztatach na Art in Town 18 listopada :)
Byłyście i jesteście świetne!
Pełne werwy i energii, motywacji do stworzenia tego nie tak prostego albumu - gratulacje dla Was wszystkich!

Dla moich warsztatowiczek i czytelników - prezentacja gotowego albumu :)