Przejdź do głównej zawartości

Wyzwanie dla KD "Kolor ZIELONY"

Tak, jak w zeszłym miesiącu interpretowałam kolor biały, tak w tym miesiącu - kolor zielony.
To z pewnością mój ULUBIONY kolor :)
A ponieważ jest koniec roku szkolnego a mój syn właśnie kończy przedszkole, postanowiłam zrobić czekoladowniki i dać w prezencie Paniom - zamiast kwiatów.

Z pewnością ten jest zielony :) W klimacie lekko bohemistycznym... chyba za sprawą tych kogucich i bażancich piórek ;) Tutaj użyłam ich sporo! No i znalazłam w swych zasobach worek ze ścinkami tiulowymi a w nich - piękny, zielony kolor! Zrobiłam z niego kokardę, którą przykleiłam na dole - może nie widać tego dokładnie na zdjęciach, ale jest tam. Mam nadzieję, że przypadnie do gustu nie tylko obdarowanemu, ale także KD :)
Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za zostawienie komentarza :)

Popularne posty z tego bloga

Mini album "Kindeness" Prima Rose Quartz

Tak... Fajnie jest wpaść z wizytą do znajomego sklepu i wynieść jeszcze ciepłą, świeżutką kolekcję Primy "Rose Quartz" :)
Powstał z niej mini album na czarnej bazie, dosyć prosty w konstrukcji i właściwie oszczędny w ozdobach. Został skonstruowany do pomieszczenia klasycznego formatu zdjęć 9x13.
Zamykany jest - jak dla mnie - nietypowo, ponieważ zawiązywany jest na podwójną wstążkę vintage.
Końcówki wstążeczek zakończone są metalowymi koralikami :)Las w słoiku

Wczoraj odbyło się grzybobranie. Czułam się niemalże jak w hipermarkecie. Samochód przy samochodzie, wszędzie gdzie nie spojrzeć - grzybiarze z wiadrami. Pustymi wiadrami :) Poszła fama, że grzybów dużo, to i wrocławianie gremialnie w lasy pobliskie ruszyli a co za tym idzie - grzybów w lasach nie ma. Na dnie naszego kosza tylko kilkanaście podgrzybków i pęczek opieńków. Jednakże las cudowny... pachnący, przepięknie oświetlony, żółto-pomarańczowo-zielony. Polska, złota jesień w pełnym tego słowa znaczeniu. Mój zmysł plastyka nie mógł przejść obojętnie obok tych cudowności. Efektem tego jest projekt "Las w słoiku". Zobaczcie sami!


Album warsztatowy "Dreams Bottled 2"

Tym postem pragnę podziękować i pogratulować wszystkim moim dziewczynom, które były u mnie na warsztatach na Art in Town 18 listopada :)
Byłyście i jesteście świetne!
Pełne werwy i energii, motywacji do stworzenia tego nie tak prostego albumu - gratulacje dla Was wszystkich!

Dla moich warsztatowiczek i czytelników - prezentacja gotowego albumu :)