Przejdź do głównej zawartości

Mojo Monday 301 challange

Powracając do mapkowania, przedstawiam mój najnowszy wytwór z cyklu MOJO MONDAY tym razem nr 301. Mapka przedstawia się następująco:

Returning to sketch chalanges - here is my new project for MOJO MONDAY blog. Here is the given sketch:


A tutaj mój projekt. Nie mogłam się doczekać użycia najnowszego wykrojnika jednej z moich ulubionych firm TAYLORED EXPRESSIONS - "Bless Your Nest" :) Uwielbiam wszystko co lotne i co ma skrzydła!
Wykrojnik jest świetny!

And here is my project. I couldn't wait to use my new die from one of my favourite die company's - TAYLORED EXPRESSIONS. It's called "Bless Your Nest". I love everything that flyes and/or have wings... The die is great!


Komentarze

  1. Świetne! Uwielbiam skrzydlate motywy;) Zachwyciłaś mnie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super karteczka! Ptaszki "słitaśne" :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za zostawienie komentarza :)

Popularne posty z tego bloga

Mini album "Kindeness" Prima Rose Quartz

Tak... Fajnie jest wpaść z wizytą do znajomego sklepu i wynieść jeszcze ciepłą, świeżutką kolekcję Primy "Rose Quartz" :)
Powstał z niej mini album na czarnej bazie, dosyć prosty w konstrukcji i właściwie oszczędny w ozdobach. Został skonstruowany do pomieszczenia klasycznego formatu zdjęć 9x13.
Zamykany jest - jak dla mnie - nietypowo, ponieważ zawiązywany jest na podwójną wstążkę vintage.
Końcówki wstążeczek zakończone są metalowymi koralikami :)Las w słoiku

Wczoraj odbyło się grzybobranie. Czułam się niemalże jak w hipermarkecie. Samochód przy samochodzie, wszędzie gdzie nie spojrzeć - grzybiarze z wiadrami. Pustymi wiadrami :) Poszła fama, że grzybów dużo, to i wrocławianie gremialnie w lasy pobliskie ruszyli a co za tym idzie - grzybów w lasach nie ma. Na dnie naszego kosza tylko kilkanaście podgrzybków i pęczek opieńków. Jednakże las cudowny... pachnący, przepięknie oświetlony, żółto-pomarańczowo-zielony. Polska, złota jesień w pełnym tego słowa znaczeniu. Mój zmysł plastyka nie mógł przejść obojętnie obok tych cudowności. Efektem tego jest projekt "Las w słoiku". Zobaczcie sami!


Album warsztatowy "Dreams Bottled 2"

Tym postem pragnę podziękować i pogratulować wszystkim moim dziewczynom, które były u mnie na warsztatach na Art in Town 18 listopada :)
Byłyście i jesteście świetne!
Pełne werwy i energii, motywacji do stworzenia tego nie tak prostego albumu - gratulacje dla Was wszystkich!

Dla moich warsztatowiczek i czytelników - prezentacja gotowego albumu :)