Przejdź do głównej zawartości

Wyzwanie "kuchenne" w ScrapGang (Kitchen challenge)

Witajcie w poniedziałek! Na dobry i smaczny początek dnia prezentuję Wam mój pierwszy (!) przepiśnik.
Wykonany został podczas pobytu u mej kochanej Madzi ale dopiero teraz ujrzał "światło internetu" :)
Wykrojnik - fartuszek jest Madzi, papiery zresztą też - dziękuję słonko!
Zgłaszam go na wyzwanie na blogu Scrapgangsterek, na którym też debiutuję :)
Postanowiłam go uczynić "PRZEPIŚNIKIEM WĘDRUJĄCYM", więc jeżeli macie ochotę podzielić się ze mną swoimi przepisami - piszcie!

Hello Monday! For a good and tasty start of the day I present to you my first (!) Recipe Book.
It was made while staying with my beloved Maggie, but till now it never saw the "internet light" :)
An apron die is Maggie, papers too - thank you sweetie!
I submit it to the challenge blog Scrapgang and that too it is my debut :)
I decided to make it "Wandering Recipe Book", so if you want to share with me any type of recipe - let me know!


Komentarze

  1. Jest genialny! Bardzo, ale to bardzo mi się podoba. Ten fartuszek dodaje całości duuuużo uroku.
    Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapgangu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny! Bardzo dopracowany, no i fartuszek super :)
    Pozdrowienia od Scrapgangu :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za zostawienie komentarza :)

Popularne posty z tego bloga

Projekt: Bilbo Baggins

Nadszedł czas karnawału i jak zwykle o tej porze musiałam wziąć się za szycie kostiumu dla mego syna. To już piąty kostium w naszej karierze: - pierwszy był kucharz - drugi kosmonauta - trzeci Juliusz Cezar - czwarty chirurg. Ponieważ Julek jest teraz na etapie "Hobbita", wybór tegorocznego kostiumu był niemal oczywisty. Nie jestem dobra, w tworzeniu uzbrojenia, więc do wyboru byli Gandalf i Bilbo Baggins. Padło na tego drugiego. I tak oto, na pięć dni przed balem rozpoczęłam szycie ubrania hobbita Bilbo Bagginsa z Shire, który za namową czarodzieja Gandalfa wyruszył z gromadą krasnoludów ku wielkiej przygodzie. Przemyślenia na temat wykroju i wykończenia kostiumu miałam już od dawna, ale jak to ze mną bywa - najwięcej energii i chęci mam z "deadlinem" na karku :) Od początku. Bilbo Baggins z filmu "Nieoczekiwana Podróż" wygląda tak: Zatem kostium musi się składać z: 1. spodni 2. koszuli 3. kamizelki 4. surduta Czymś, co odróż

Album warsztatowy "Dreams Bottled 2"

Tym postem pragnę podziękować i pogratulować wszystkim moim dziewczynom, które były u mnie na warsztatach na Art in Town 18 listopada :) Byłyście i jesteście świetne! Pełne werwy i energii, motywacji do stworzenia tego nie tak prostego albumu - gratulacje dla Was wszystkich! Dla moich warsztatowiczek i czytelników - prezentacja gotowego albumu :)

Jak mi to wyszło? How I Make Bilbo Baggins?

Udało się! Uszyłam i wykończyłam chyba najbardziej złożony kostium dla Julka w mojej karierze. No, obok kostiumu Juliusza Cezara ;) Miałam kilka "załamek" w trakcie tworzenia... sama jestem zaskoczona, że mi wszystko wyszło! Pierwsza załamka przyszła tuż po zakupie materiałów, kiedy usłyszałam od swego syna: - ja już nie chcę być Bilbem. Ja chcę być Frodo Bagginsem - dlaczego? - zapytałam przerażona - bo Frodo ma fajną pelerynę - ale mamusia już kupiła materiał kochanie - powiedziałam błagalnym tonem - no dobrze, niech będzie Bilbo... Ufff... Wyprawa po materiały też nie obyła się bez przygód. Miałam kupić przez internet - żeby było taniej - tylko nie wiem czemu - pomroczność jakaś jasna mnie ogarnęła, że nie zamówiłam ich na czas. Bal miał być we wtorek, więc materiały musiałam mieć najpóźniej w piątek. Czemu zatem nie zamówiłam ich do środy, żeby mogły spokojnie przyjść do piątku? Jak już mówiłam - pomroczność jasna :) Jedyną deską ratunku była... Agnieszka!