Przejdź do głównej zawartości

Wyzwanie z mapką w "Piątek 13-go" (Map challange at "Friday the 13th")

Dzisiejszy dzień rozpoczynam od słonecznego - dla mnie - wyzwania na blogu "Piątek 13-go".
Słoneczne dlatego, że jak robiłam zdjęcia bardzo efektownie słońce świeciło na kartkę, co wypełniło ją jakimś tajemniczym, wewnętrznym blaskiem... Ładnie, prawda?

Wyzwanie jest do mapki, która bardzo mi się spodobała, a że ledwo co przyszły do mnie śliczne papiery z kolekcji "Magiczne Chwile" - nie było co się zastanawiać!

Kartka jest niezwykle romantyczna, różowa, dziewczęca...
Dodatkowo ozdobiłam ją własnoręcznie wykonanym, a właściwie odciśniętym, amorkiem z fimo.
Bardzo lubię go, ale pasuje właściwie tylko do romantycznych kartek - tutaj jak znalazł!

Zrobiłam ją według nowego sposobu - jako kartkę z trójwymiarowym okienkiem.
Podoba mi się to zgięcie i pewnie go jeszcze wykorzystam!

Do wykonania kartki użyłam papierów z kolekcji "Magiczne chwile"Today I started a day from the challenge on the blog "Friday the 13th".

The challenge is for the map, which I really liked, and I just got beautiful papers from the collection of "Magic Moments" from Friday the 13th!

Card is extremely romantic, pink, girly ...
In addition, hand-made ​​embellishment - cupid with Fimo.
Hope you like it!


Komentarze

 1. Przepiękna kartka! a ten środek - super! i bardzo fajne papiery :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudna karteczka, a środek robi wrażenie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piekna, bardzo elegancka i dużą klasą:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy za udział w wyzwaniu :-).
  Pozdrawiam serdecznie, Kasia

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za zostawienie komentarza :)

Popularne posty z tego bloga

Projekt: Bilbo Baggins

Nadszedł czas karnawału i jak zwykle o tej porze musiałam wziąć się za szycie kostiumu dla mego syna. To już piąty kostium w naszej karierze: - pierwszy był kucharz - drugi kosmonauta - trzeci Juliusz Cezar - czwarty chirurg. Ponieważ Julek jest teraz na etapie "Hobbita", wybór tegorocznego kostiumu był niemal oczywisty. Nie jestem dobra, w tworzeniu uzbrojenia, więc do wyboru byli Gandalf i Bilbo Baggins. Padło na tego drugiego. I tak oto, na pięć dni przed balem rozpoczęłam szycie ubrania hobbita Bilbo Bagginsa z Shire, który za namową czarodzieja Gandalfa wyruszył z gromadą krasnoludów ku wielkiej przygodzie. Przemyślenia na temat wykroju i wykończenia kostiumu miałam już od dawna, ale jak to ze mną bywa - najwięcej energii i chęci mam z "deadlinem" na karku :) Od początku. Bilbo Baggins z filmu "Nieoczekiwana Podróż" wygląda tak: Zatem kostium musi się składać z: 1. spodni 2. koszuli 3. kamizelki 4. surduta Czymś, co odróż

Album warsztatowy "Dreams Bottled 2"

Tym postem pragnę podziękować i pogratulować wszystkim moim dziewczynom, które były u mnie na warsztatach na Art in Town 18 listopada :) Byłyście i jesteście świetne! Pełne werwy i energii, motywacji do stworzenia tego nie tak prostego albumu - gratulacje dla Was wszystkich! Dla moich warsztatowiczek i czytelników - prezentacja gotowego albumu :)

Jak mi to wyszło? How I Make Bilbo Baggins?

Udało się! Uszyłam i wykończyłam chyba najbardziej złożony kostium dla Julka w mojej karierze. No, obok kostiumu Juliusza Cezara ;) Miałam kilka "załamek" w trakcie tworzenia... sama jestem zaskoczona, że mi wszystko wyszło! Pierwsza załamka przyszła tuż po zakupie materiałów, kiedy usłyszałam od swego syna: - ja już nie chcę być Bilbem. Ja chcę być Frodo Bagginsem - dlaczego? - zapytałam przerażona - bo Frodo ma fajną pelerynę - ale mamusia już kupiła materiał kochanie - powiedziałam błagalnym tonem - no dobrze, niech będzie Bilbo... Ufff... Wyprawa po materiały też nie obyła się bez przygód. Miałam kupić przez internet - żeby było taniej - tylko nie wiem czemu - pomroczność jakaś jasna mnie ogarnęła, że nie zamówiłam ich na czas. Bal miał być we wtorek, więc materiały musiałam mieć najpóźniej w piątek. Czemu zatem nie zamówiłam ich do środy, żeby mogły spokojnie przyjść do piątku? Jak już mówiłam - pomroczność jasna :) Jedyną deską ratunku była... Agnieszka!