Przejdź do głównej zawartości

Scrap Butik TV i Enczowy parawanik

Scrap Butik TV oglądam od pierwszej emisji, ale dopiero teraz udało mi się stworzyć pracę razem z Enczą.
Jest to bardzo fajny i przestrzenny parawanik. Właściwie można nazwać ten projekt nietypową, składaną ramką na zdjęcia :)

Bawiłam się świetnie! Aniu, masz prawdziwy dar pedagogiczny - świetnie tłumaczysz, masz niesamowitą podzielność uwagi i ogromne pokłady cierpliwości! Już nie mogę się doczekać następnej emisji :)

Swój parawanik stworzyłam wykorzystując dwie najnowsze, przepiękne kolekcje Primy - "Stationer Desk" oraz "Princess", obie dostępne w Scrap Butiku.
Na zdjęciach - moja droga przyjaciółka Justyna na stałe mieszkająca w Londynie. Zrobione i odbite zostały przeze mnie dosyć dawno temu, nie pamiętam dokładnie kiedy - 1998 czy 1999...
Znalazłam je niedawno w zapomnianych albumach a parawanik Enczy był jakby stworzony dla nich!

Ania w swojej pracy wykorzystała przesłodkie mini szpuleczki, które radośnie dyndają pod bukietem kwiatów. Ja również postanowiłam coś powiesić - jest to buteleczka o wielkości 2,5 cm łącznie z korkiem :)
Wypełniłam ją do połowy koralikami pasującymi do reszty parawanika.

Pozostaje tylko wysłać list...Komentarze

 1. Świetna praca! tak ta buteleczka super się prezentuje. Zresztą zegarek tez bardzo pasuje do całości.

  OdpowiedzUsuń
 2. cudzik, bardzo mi się podobają czerwone dodatki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawy wyszedł. Bardzo pasuje do zdjęć.
  pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za zostawienie komentarza :)

Popularne posty z tego bloga

Mini album "Kindeness" Prima Rose Quartz

Tak... Fajnie jest wpaść z wizytą do znajomego sklepu i wynieść jeszcze ciepłą, świeżutką kolekcję Primy "Rose Quartz" :)
Powstał z niej mini album na czarnej bazie, dosyć prosty w konstrukcji i właściwie oszczędny w ozdobach. Został skonstruowany do pomieszczenia klasycznego formatu zdjęć 9x13.
Zamykany jest - jak dla mnie - nietypowo, ponieważ zawiązywany jest na podwójną wstążkę vintage.
Końcówki wstążeczek zakończone są metalowymi koralikami :)Las w słoiku

Wczoraj odbyło się grzybobranie. Czułam się niemalże jak w hipermarkecie. Samochód przy samochodzie, wszędzie gdzie nie spojrzeć - grzybiarze z wiadrami. Pustymi wiadrami :) Poszła fama, że grzybów dużo, to i wrocławianie gremialnie w lasy pobliskie ruszyli a co za tym idzie - grzybów w lasach nie ma. Na dnie naszego kosza tylko kilkanaście podgrzybków i pęczek opieńków. Jednakże las cudowny... pachnący, przepięknie oświetlony, żółto-pomarańczowo-zielony. Polska, złota jesień w pełnym tego słowa znaczeniu. Mój zmysł plastyka nie mógł przejść obojętnie obok tych cudowności. Efektem tego jest projekt "Las w słoiku". Zobaczcie sami!


Album warsztatowy "Dreams Bottled 2"

Tym postem pragnę podziękować i pogratulować wszystkim moim dziewczynom, które były u mnie na warsztatach na Art in Town 18 listopada :)
Byłyście i jesteście świetne!
Pełne werwy i energii, motywacji do stworzenia tego nie tak prostego albumu - gratulacje dla Was wszystkich!

Dla moich warsztatowiczek i czytelników - prezentacja gotowego albumu :)