Przejdź do głównej zawartości

"Layers of Dreams" warsztaty mixed media z Finn...

Heloł!
Dzisiaj pragnę wam przedstawić moją pierwszą pracę mix-mediową :)
Tak, nigdy wcześniej nie robiłam tego typu prac, co nie znaczy, że nigdy nie używałam technik mix-mediowych ;)
Pomimo, że to nie są moje klimaty (za brudne i zbyt chaotyczne) to zdecydowałam się na te warsztaty ze względu na prowadzącą - Finn lub Finnabair czyli Anię Dąbrowską.
Od zawsze podziwiałam jej talent i to, jak dobrą robotę robi dla Primy, więc jak nadarzyła się okazja, to z niej skorzystałam :)
Warsztaty odbyły się na Art in Town - imprezy twórczej zorganizowanej przez grupę wspaniałych dziewczyn w Warszawie 19 listopada 2016. Trwały całe 4 godziny, więc miałyśmy czas, aby na spokojnie i z uwzględnieniem wszystkich kroków wykonać layout.

Byłam tam razem z kochaną Ines oraz Olą - Ikemo.


Kity warsztatowe były oszałamiające :)


Mój layout powstawał tak:A efekt mojej pracy prezentuje się tak:


Wykorzystałam w nim zdjęcie Lilki sprzed roku (na zdjęciu ma roczek) wykonane przez niezrównaną w swym fachu Lottę - dzięki ciociu Lociu!
Oto zbliżenia:


Bardzo fajnie, kreatywnie i sympatycznie spędziłam tą deszczową sobotę... I pomimo, że świat mixed-media to jednak nie mój świat, to zawsze miło uchylić zamknięte drzwi i choć na chwilę zajrzeć do środka wynosząc jakąś pamiątkę :) Dzięki Finn za uchylenie mi tych drzwi!

Komentarze

  1. Cudowna praca,aż dech zapiera:)Lilka ma cudownie oprawioną pamiątkę! Kity widziałam-były boskie.
    Piękne podsumowanie-zawsze warto!Uściski*

    OdpowiedzUsuń
  2. Chciałabym iść na takie warsztaty kiedyś. Po pracy widać, że musiały być świetne. Ja od niedawna jestem zakochana w mixmediowaniu, ale mam nadzieję, że na kolejnych DWC przyjdę do Ciebie na warsztaty z tworzenia jakiegoś albumu i też pewnie się zakocham, bo teraz najczęściej tylko kartki i LO robię.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za zostawienie komentarza :)

Popularne posty z tego bloga

Mini album "Kindeness" Prima Rose Quartz

Tak... Fajnie jest wpaść z wizytą do znajomego sklepu i wynieść jeszcze ciepłą, świeżutką kolekcję Primy "Rose Quartz" :)
Powstał z niej mini album na czarnej bazie, dosyć prosty w konstrukcji i właściwie oszczędny w ozdobach. Został skonstruowany do pomieszczenia klasycznego formatu zdjęć 9x13.
Zamykany jest - jak dla mnie - nietypowo, ponieważ zawiązywany jest na podwójną wstążkę vintage.
Końcówki wstążeczek zakończone są metalowymi koralikami :)Las w słoiku

Wczoraj odbyło się grzybobranie. Czułam się niemalże jak w hipermarkecie. Samochód przy samochodzie, wszędzie gdzie nie spojrzeć - grzybiarze z wiadrami. Pustymi wiadrami :) Poszła fama, że grzybów dużo, to i wrocławianie gremialnie w lasy pobliskie ruszyli a co za tym idzie - grzybów w lasach nie ma. Na dnie naszego kosza tylko kilkanaście podgrzybków i pęczek opieńków. Jednakże las cudowny... pachnący, przepięknie oświetlony, żółto-pomarańczowo-zielony. Polska, złota jesień w pełnym tego słowa znaczeniu. Mój zmysł plastyka nie mógł przejść obojętnie obok tych cudowności. Efektem tego jest projekt "Las w słoiku". Zobaczcie sami!


Album warsztatowy "Dreams Bottled 2"

Tym postem pragnę podziękować i pogratulować wszystkim moim dziewczynom, które były u mnie na warsztatach na Art in Town 18 listopada :)
Byłyście i jesteście świetne!
Pełne werwy i energii, motywacji do stworzenia tego nie tak prostego albumu - gratulacje dla Was wszystkich!

Dla moich warsztatowiczek i czytelników - prezentacja gotowego albumu :)