Przejdź do głównej zawartości

Różane wyzwanie w "Na strychu" (Rose challange "On the attic")

Wczoraj wieczorem, razem z moją nową, scrapową koleżanką, poczyniłam taką oto kartkę.
Ines, którą poznałam na fb, okazała się mieszkać niemalże naprzeciwko mojego domu :) Prawdziwe zrządzenie losu!
Kartka została wykonana na wyzwanie bloga sklepu "Na Strychu", a którego tematem przewodnim są róże.
Temat szeroki jak Amazonka i Missisipi razem wzięte! Prawie każdą kartkę ozdabia się kwiatkiem i to najczęściej różą :)
Moje róże powstały z papieru czerpanego i zostały zwinięte z wykrojnika Die-Namics "Royal Rose".
Moi mali pomocnicy :) Wszystkich spotkasz w sklepiku "Na Strychu"!
-wykrojnik Magnolia "Summer Foliage"
-wykrojnik Joy "Trawka"
-perełki w płynie "Liquid Pearls" buttercup
-kryształki "Azure & Spice"

Yesterday evening, along with my new scrap friend, I made ​​this card.
Ines, which met on fb, turned out to be living almost in front of my house :) The real twist of fate!
Card was made for the challenge blog shop "The Attic" and the theme is roses.
Topic wide as the Amazon and Mississippi together! Almost every card is decorated with a flower and is usually a rose :)
My roses were created with handmade paper, and a die from Die-Namics "Royal Rose".
Komentarze

 1. Cudowne różyczki i piękna, klimatyczna praca:)

  Masz już kontakt z Kalinką? Bo w razie czego mam do niej maila;)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa! Z Kalinką się już skontaktowałam :)

   Usuń
 2. Prawda, ze temat strasznie szeroki? :D Bardzo podoba mi się klimat / kolorystyka Twojej kartki:) Te barwy są tak ciepłe, ze prawie grzeją :D
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu Na Strychu! :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za zostawienie komentarza :)

Popularne posty z tego bloga

Projekt: Bilbo Baggins

Nadszedł czas karnawału i jak zwykle o tej porze musiałam wziąć się za szycie kostiumu dla mego syna. To już piąty kostium w naszej karierze: - pierwszy był kucharz - drugi kosmonauta - trzeci Juliusz Cezar - czwarty chirurg. Ponieważ Julek jest teraz na etapie "Hobbita", wybór tegorocznego kostiumu był niemal oczywisty. Nie jestem dobra, w tworzeniu uzbrojenia, więc do wyboru byli Gandalf i Bilbo Baggins. Padło na tego drugiego. I tak oto, na pięć dni przed balem rozpoczęłam szycie ubrania hobbita Bilbo Bagginsa z Shire, który za namową czarodzieja Gandalfa wyruszył z gromadą krasnoludów ku wielkiej przygodzie. Przemyślenia na temat wykroju i wykończenia kostiumu miałam już od dawna, ale jak to ze mną bywa - najwięcej energii i chęci mam z "deadlinem" na karku :) Od początku. Bilbo Baggins z filmu "Nieoczekiwana Podróż" wygląda tak: Zatem kostium musi się składać z: 1. spodni 2. koszuli 3. kamizelki 4. surduta Czymś, co odróż

Album warsztatowy "Dreams Bottled 2"

Tym postem pragnę podziękować i pogratulować wszystkim moim dziewczynom, które były u mnie na warsztatach na Art in Town 18 listopada :) Byłyście i jesteście świetne! Pełne werwy i energii, motywacji do stworzenia tego nie tak prostego albumu - gratulacje dla Was wszystkich! Dla moich warsztatowiczek i czytelników - prezentacja gotowego albumu :)

Jak mi to wyszło? How I Make Bilbo Baggins?

Udało się! Uszyłam i wykończyłam chyba najbardziej złożony kostium dla Julka w mojej karierze. No, obok kostiumu Juliusza Cezara ;) Miałam kilka "załamek" w trakcie tworzenia... sama jestem zaskoczona, że mi wszystko wyszło! Pierwsza załamka przyszła tuż po zakupie materiałów, kiedy usłyszałam od swego syna: - ja już nie chcę być Bilbem. Ja chcę być Frodo Bagginsem - dlaczego? - zapytałam przerażona - bo Frodo ma fajną pelerynę - ale mamusia już kupiła materiał kochanie - powiedziałam błagalnym tonem - no dobrze, niech będzie Bilbo... Ufff... Wyprawa po materiały też nie obyła się bez przygód. Miałam kupić przez internet - żeby było taniej - tylko nie wiem czemu - pomroczność jakaś jasna mnie ogarnęła, że nie zamówiłam ich na czas. Bal miał być we wtorek, więc materiały musiałam mieć najpóźniej w piątek. Czemu zatem nie zamówiłam ich do środy, żeby mogły spokojnie przyjść do piątku? Jak już mówiłam - pomroczność jasna :) Jedyną deską ratunku była... Agnieszka!