Przejdź do głównej zawartości

Kolejna Kartka Świąteczna :) (Another Christmas Card)

Moja pierwsza kartka sezonu świątecznego została już sprzedana, ale niniejszym przedstawiam mój najnowszy model :)
Od razu zaznaczam, iż wszystkie modele będą jeszcze dostępne - będą się tylko różnić użytymi papierami.
Każda kartka jest unikatowa i mimo, że zrobiona według jednej mapki, to każda jest inna :)

Ta kartka też jest w pastelowych, jasnych kolorach, ale więcej jest w niej srebra - jest taka bardziej "mroźna"...

Jest do kupienia na decobaazar :)

W następnych dniach - nowe modele :) Plus - niespodzianka!

My first card of this year's holiday season have already been sold, but today I present my latest model :)
All my models will be available - they differ only those used papers.
Each card is unique although the maps are the same!

This card is also in pastel, bright colors, but there is more silver in it - is that the more "cold" ...

In the following days - new models :) Plus - surprise!
Komentarze

  1. Bardzo ładna karteczka. Fajny papier bazowy :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Super karteczka! Podoba mi się :) Bardzo delikatna.

    Zuza, ja Cię kiedyś wytypowałam tutaj :) http://pudelkowo.wordpress.com/2013/06/17/54-wyroznienie-od-potwornej-pauliny/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za zostawienie komentarza :)

Popularne posty z tego bloga

Projekt: Bilbo Baggins

Nadszedł czas karnawału i jak zwykle o tej porze musiałam wziąć się za szycie kostiumu dla mego syna. To już piąty kostium w naszej karierze: - pierwszy był kucharz - drugi kosmonauta - trzeci Juliusz Cezar - czwarty chirurg. Ponieważ Julek jest teraz na etapie "Hobbita", wybór tegorocznego kostiumu był niemal oczywisty. Nie jestem dobra, w tworzeniu uzbrojenia, więc do wyboru byli Gandalf i Bilbo Baggins. Padło na tego drugiego. I tak oto, na pięć dni przed balem rozpoczęłam szycie ubrania hobbita Bilbo Bagginsa z Shire, który za namową czarodzieja Gandalfa wyruszył z gromadą krasnoludów ku wielkiej przygodzie. Przemyślenia na temat wykroju i wykończenia kostiumu miałam już od dawna, ale jak to ze mną bywa - najwięcej energii i chęci mam z "deadlinem" na karku :) Od początku. Bilbo Baggins z filmu "Nieoczekiwana Podróż" wygląda tak: Zatem kostium musi się składać z: 1. spodni 2. koszuli 3. kamizelki 4. surduta Czymś, co odróż

Album warsztatowy "Dreams Bottled 2"

Tym postem pragnę podziękować i pogratulować wszystkim moim dziewczynom, które były u mnie na warsztatach na Art in Town 18 listopada :) Byłyście i jesteście świetne! Pełne werwy i energii, motywacji do stworzenia tego nie tak prostego albumu - gratulacje dla Was wszystkich! Dla moich warsztatowiczek i czytelników - prezentacja gotowego albumu :)

Jak mi to wyszło? How I Make Bilbo Baggins?

Udało się! Uszyłam i wykończyłam chyba najbardziej złożony kostium dla Julka w mojej karierze. No, obok kostiumu Juliusza Cezara ;) Miałam kilka "załamek" w trakcie tworzenia... sama jestem zaskoczona, że mi wszystko wyszło! Pierwsza załamka przyszła tuż po zakupie materiałów, kiedy usłyszałam od swego syna: - ja już nie chcę być Bilbem. Ja chcę być Frodo Bagginsem - dlaczego? - zapytałam przerażona - bo Frodo ma fajną pelerynę - ale mamusia już kupiła materiał kochanie - powiedziałam błagalnym tonem - no dobrze, niech będzie Bilbo... Ufff... Wyprawa po materiały też nie obyła się bez przygód. Miałam kupić przez internet - żeby było taniej - tylko nie wiem czemu - pomroczność jakaś jasna mnie ogarnęła, że nie zamówiłam ich na czas. Bal miał być we wtorek, więc materiały musiałam mieć najpóźniej w piątek. Czemu zatem nie zamówiłam ich do środy, żeby mogły spokojnie przyjść do piątku? Jak już mówiłam - pomroczność jasna :) Jedyną deską ratunku była... Agnieszka!