Przejdź do głównej zawartości

Sezon Kartek Świątecznych uważam za OTWARTY! (It's Christmas Cards Season!)

Tak. Rozpoczęłam Sezon Kartek Świątecznych :)
Mam w planach kilka różnych modeli, które będą wykonane w kilku egzemplarzach.
Będą tańsze niż moje kartki na inne okazje, więc od razu zapraszam do sklepów!

Pierwszy model utrzymany jest w delikatnych, śnieżnych barwach - beż, błękit, biel...
Pomimo tego, iż planuję kilka kartek takich samych - każda kartka, która wychodzi spod moich rąk jest dopieszczana tak, jakby była jedyną na warsztacie :)
Jestem perfekcjonalistką, co mnie nie raz gubi, ponieważ poświęcam zbyt dużo czasu jednej pracy :)

Sklepy, w których można kupić moje kartki:

Nawet jeżeli w danej chwili nie ma żadnych produktów w sklepie - zapraszam do odwiedzenia częściej!
Staram się codziennie wrzucać jakiś produkt :)

Yes. I started Christmas Cards Season :)
I plan several different models that will be made ​​in several copies.
They will be cheaper than my cards on other occasions, so I immediately invited to the shops!

The first model is designed in soft, snow colors - beige, blue, white ...
Although planning a few copies of the same card - every card that comes out of my hands is putting the finishing touches as if it were the only one in the workshop :)
I'm a perfectionist, which I do not like in many cases, because I spend too much time working one :)

But - here it is :) Enjoy!

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za zostawienie komentarza :)

Popularne posty z tego bloga

Projekt: Bilbo Baggins

Nadszedł czas karnawału i jak zwykle o tej porze musiałam wziąć się za szycie kostiumu dla mego syna. To już piąty kostium w naszej karierze: - pierwszy był kucharz - drugi kosmonauta - trzeci Juliusz Cezar - czwarty chirurg. Ponieważ Julek jest teraz na etapie "Hobbita", wybór tegorocznego kostiumu był niemal oczywisty. Nie jestem dobra, w tworzeniu uzbrojenia, więc do wyboru byli Gandalf i Bilbo Baggins. Padło na tego drugiego. I tak oto, na pięć dni przed balem rozpoczęłam szycie ubrania hobbita Bilbo Bagginsa z Shire, który za namową czarodzieja Gandalfa wyruszył z gromadą krasnoludów ku wielkiej przygodzie. Przemyślenia na temat wykroju i wykończenia kostiumu miałam już od dawna, ale jak to ze mną bywa - najwięcej energii i chęci mam z "deadlinem" na karku :) Od początku. Bilbo Baggins z filmu "Nieoczekiwana Podróż" wygląda tak: Zatem kostium musi się składać z: 1. spodni 2. koszuli 3. kamizelki 4. surduta Czymś, co odróż

Album warsztatowy "Dreams Bottled 2"

Tym postem pragnę podziękować i pogratulować wszystkim moim dziewczynom, które były u mnie na warsztatach na Art in Town 18 listopada :) Byłyście i jesteście świetne! Pełne werwy i energii, motywacji do stworzenia tego nie tak prostego albumu - gratulacje dla Was wszystkich! Dla moich warsztatowiczek i czytelników - prezentacja gotowego albumu :)

Jak mi to wyszło? How I Make Bilbo Baggins?

Udało się! Uszyłam i wykończyłam chyba najbardziej złożony kostium dla Julka w mojej karierze. No, obok kostiumu Juliusza Cezara ;) Miałam kilka "załamek" w trakcie tworzenia... sama jestem zaskoczona, że mi wszystko wyszło! Pierwsza załamka przyszła tuż po zakupie materiałów, kiedy usłyszałam od swego syna: - ja już nie chcę być Bilbem. Ja chcę być Frodo Bagginsem - dlaczego? - zapytałam przerażona - bo Frodo ma fajną pelerynę - ale mamusia już kupiła materiał kochanie - powiedziałam błagalnym tonem - no dobrze, niech będzie Bilbo... Ufff... Wyprawa po materiały też nie obyła się bez przygód. Miałam kupić przez internet - żeby było taniej - tylko nie wiem czemu - pomroczność jakaś jasna mnie ogarnęła, że nie zamówiłam ich na czas. Bal miał być we wtorek, więc materiały musiałam mieć najpóźniej w piątek. Czemu zatem nie zamówiłam ich do środy, żeby mogły spokojnie przyjść do piątku? Jak już mówiłam - pomroczność jasna :) Jedyną deską ratunku była... Agnieszka!